Guestbook | Site map | Login | RSS
PROFIL SEKOLAH > STAF AKADEMIK
 

SENARAI GURU SESI PAGI

Bil

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

1

Tn Hj Bahri Bin Ibrahim

Pengetua

DG54

Geografi

Sivik

2

 

Penolong Kanan

 

 

 

3

En Ismail bin Jais

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

DG48

P.Islam

P.Islam

4

En Saipulsahri bin Masdar

Penolong Kanan Kokurikulum

DG48

Matematik

Matematik T

 

5

Pn Hjh Siti Munawarah bt Sarikin

Penolong Kanan Tingkatan 6

DG48

Sejarah

P.AM/Sejarah

6

En Muhammad Arif bin Anuar

GKMP Bahasa

DG48

TESL

B Inggeris

7

En Muhammad Fadhil bin Haron

GKMP Sains & Matematik

DG48

 

Matematik

Matematik

8

Pn Afidah binti Mohamd Sahir @Sahid

GKMP Sains Kemasyarakatan

DG48

Sejarah

Sejarah

9

En Salamat bin Ma’eraj

GKMP Teknik & Vokasional

DG48

K.Hidup

K.Hidup

10

En Shafie bin Buyamin

Guru Perpustakaan & Media

DG44

Sains

Geografi

B Inggeris

11

En Md Kamarudin bin Hussin

Guru Cemerlang Sains Teras

DG54

Biologi

Sains

12

Pn  Hjh Anita binti A Rahman

Guru Cemerlang Sains

DG52

Sains

Sains

13

En Ang Yan Hai

GA T6

DG54

Biologi

Matematik

Biologi

MUET

14

Pn Hjh Hapidah binti Senong

GA T6

DG52

Matematik

Fizik

Matematik

15

En  Yeo U Seet

GA T6

DG52

Pengajian Am

Pengajian Am

16

En Mazlan bin Ammat

GA T6

DG48

Geografi

Peng. Am

Geografi

17

Tn Hj. Mohd Sharipudin bin A. Ghani

GA T6

DG48

Sastera

B. Melayu

Pg. Am

B. Melayu

18

En Tumi’an bin Jasman

GA T6

DG48

PSVisual

PSVisual

19

Pn Juliah binti Mohamed Beon

GA T6

DG48

B. Inggeris

B.Inggeris/

MUET

20

Pn Koh Li Li

GA T6

DG48

B Inggeris

B Inggeris

21

Pn Maimunah binti Hassan

GAT 6

DG48

B.Melayu

B Melayu

 

22

Pn Hjh Nooraisah binti Sulong

GA T6

DG48

B. Melayu

B. Melayu

23

Cik Hjh Noraini binti Yop

GA T6

 

DG48

 

Perdagangan

P Akaun

 

PPerniagaan

Perdagangan

24

Pn Nor Anida binti Umam

GAT 6

DG48

Pengajian

 Melayu

B Melayu Sejarah

25

Pn Pushpa A/P T Rajagani

GA T6

DG48

TESOL

MUET/

B. Inggeris

26

Pn Sumitha A/P Somasekharan

GA T6

DG48

Biologi

Kimia

Kimia

Sains

Bil

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

27

Pn Zanariah binti Ismail

GAT 6

DG48

Perdagangan

P Akaun

Ekonomi

28

En Azman bin Siran

GA T6

DG44

Seni Visual

Kreatif

Seni Visual

29

En Khairul Fadhli bin Abd. Kadir

GA T6

DG48

B.Inggeris

B.Inggeris

MUET

30

En Khamirrudin bin Md Derus

GA T6

DG44

Matematik

Fizik

31

En Cheah Yen Sang

GA T6

DG48

Ekonomi

Ekonomi

32

Pn Aslina binti Sarip

GA T6

DG44

PSV

Geografi

PSV

B. Melayu

33

Pn Hasnah binti Hasan Bakri

GA T6

DG44

P.Perniagaan

P.Perniagaan

34

Pn Mariati binti Rahmat

GA T6

DG48

P.Perniagaan

Peng. Am

PPerniagaan

35

Pn Mok Yueh Lin

GA T6

DG44

Kimia

B.Cina

B.Cina

Sains

36

Pn Siti Aishah binti Karim

GA T6

DG44

B.Inggeris

B.Inggeris

37

En Ng Sua Hoon

Guru Kaunseling

DG44

Kaunselor

Kaunseling

38

Pn Noraini binti Mazali@ Mustapha

Guru Kaunseling

DG44

Kaunselor

Kaunseling

39

En Shahabudin bin Royani

Guru Kaunseling

DG44

Kaunselor

Kaunselor Sukan

40

Tn Hj Abd Aziz bin Md Said

Guru Penolong

DG48

B. Inggeris

B. Inggeris

41

En Azman bin Razali

Guru Penolong

DG44

Sains Sukan

 PJK

Geografi

42

En Daraquthani bin Hassim

Guru Penolong

DG44

Matematik

Biologi

Matematik

Sejarah

43

En Farizul Akmal bin Zainal

Guru Penolong

DG41

PSV

B. Inggeris

PSV

B. Inggeris

44

En Foo Wah Huay

Guru Penolong

DG48

Matematik

Matematik

 

45

En Hasni bin Samat

Guru Penolong

DG44

Teknologi Maklumat /ICT

Matematik

Sejarah

46

En Ishak bin Sulaiman

Guru Penolong

DG48

Biologi

Sains

Sains

47

En Mahfoz bin Yusof

Guru Penolong

DG44

Sejarah

Sejarah

48

En Mohd Nor Affazly bin Abdul Gaffar

Guru Penolong

DG41

Sains Sukan

Sains

Sukan

49

En  Mohd Zamri bin Johan

Guru Penolong

DG48

PSV

Muzik

KH

50

En Muhammad Bazil Ajmal bin Abd Rahim

Guru Penolong

DG41

Media

ICT & PJK

 

51

En Muhhadzir bin Sabirin

Guru Penolong

DG48

Ekonomi

Geografi

52

En Musa bin Kassim
Guru Penolong

DG44

Bahasa Melayu

Bahasa Melayu

 

Bil

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

53

En Osman bin Satar

Guru Penolong

DG44

Matematik

Matematik

54

Tn Hj Sairi bin Mohamed Musin

Guru Penolong

DG34

Perdagangan

P Akaun

KHidup

55

En Selvam A/L Suppiah

Guru Penolong

DG44

Teknologi

Maklumat

 

Sains Komputer

56

Pn Anisah binti Usop

Guru Penolong

DG48

B.Melayu

B.Melayu

57

Pn Azian binti Mohd Khairan

Guru Penolong

DG44

B.Inggeris

B.Inggeris

58

Pn Azlinda binti Abd Manan

Guru Penolong

DG44

Matematik

Matematik

59

Pn Azreen binti Abd Aziz

Guru Penolong

DG44

Matematik

Matematik

60

Pn Azizana binti Ahmad

Guru Penolong

DG44

Matematik

B.Melayu

Siviks

61

Pn Choo Ley In

Guru Penolong

DG44

Fizik

Fizik

62

Pn Ding Siew Moi

Guru Penolong

DG44

B Cina

B Cina

63

Pn Farah Ismeza binti Salim

Guru Penolong

DG41

PSKreatif

PSV

64

Pn Fatimah binti Abas

Guru Penolong

DG48

B.Melayu

B.Melayu

65

Pn Hjh Fatimah binti Nordin

Guru Penolong

DG48

P.Agama Islam

P.A.I

66

Pn Hafsah binti Salleh

Guru Penolong

DG48

Matematik

Matematik

Sivik

67

Pn Kalaiselvi A/P  Kanesan

Guru Penolong

DG41

Kimia

 

68

Pn  Manimegalai A/P Maran

Guru Penolong

DG41

ICT

P.Akaun

B.Inggeris

P.Moral

69

Pn Mazlina binti Muhammad Zain

Guru Penolong

DG48

Matematik

Matematik

70

Pn Maznah binti Sartani

Guru Penolong

DG48

Sejarah

B.Melayu

Sejarah

B.Melayu

71

Pn Melisa binti Abd Rahman

Guru Penolong

DG44

Matematik

Kimia

Kimia

Sains

72

Pn Hjh Nor Azizah binti Mohamad

Guru Penolong

DG41

P.Islam

P.Islam

73

Pn Norazilla binti Ayub

Guru Penolong

DG41

Pendidikan Seni Visual

PSV

74

Pn Norehan binti Wahab

Guru Penolong

DG48

B. Melayu

B.Melayu

75

Pn Norfazariah binti Mustaffa

Guru Penolong

DG44

P.Islam

P.Islam

76

Pn Normadiana binti Nain

Guru Penolong

DG44

Kejuruteraan

P. Sivik&K

P.Moral

77

Pn Norshahiza binti Omar

Guru Penolong

DG44

Perakaunan

K. Hidup

PAkaun

78

Pn Noor Hamzila binti Md Arshad

Guru Penolong

DG48

B.Melayu

B. Melayu

79

Pn Norlida binti Abdul

Guru Penolong

DG44

Matematik

Sains

Matematik

 

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

80

Pn Nor farahana binti Che Mohd Yusoff

Guru Penolong

DG41

PSV

PSV

81

Pn Nur Ain binti Shahrom

Guru Penolong

DG41

Pengajian Am

B.Melayu

82

Cik Nurhayati binti Tapri

Guru Penolong

DG41

Fizik

Fizik

83

Pn Hjh Ruziah binti Sharif

Guru Penolong

DG48

Sains

Matematik

Sains

84

Pn Sabariah binti Othman

Guru Penolong

DG48

Perd.

Ekonomi

KHidup/

Moral,Perd

85

Pn Salasiah binti Buniran

Guru Penolong

DG48

Sejarah

B.Melayu

Sejarah

86

Pn Salwa binti Mohd Sarif

Guru Penolong

DG48

P Akaun

Perdagangan

P. Akaun

87

Pn Hjh Siti Fatimah binti Kamsan @ Abd Hamid

Guru Penolong

DG44

K.Hidup

K.Hidup

Geografi

88

Cik Zainah binti Senin

Guru Penolong

DG44

Ekonomi

Ek. Asas

B.Melayu

89

Cik Zurina binti  Md Yusof

Guru Penolong

DG41

Sains Sukan

PJK

 

SENARAI GURU SESI PETANG

 

Bil

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

1

Tn Hj Sabda bin Amin

Penolong Kanan Petang

DG48

Kemahiran Hidup

Sivik

2

Pn Rohana binti Sabikan

Pembantu Penolong Kanan Petang

DG48

Kaunseling

Kaunseling

3

Pn Rozanita binti Othman

Kaunselor

DG41

Kaunselor

Kaunseling

4

En Indera Syaril bin Mat Redzuan

Guru Intervensi

DG41

B. Melayu

KTempatn

B. Melayu

5

En Abdul Jabbar VM Packeer Mohammed

Guru Penolong

DG41

Geografi

Geografi

6

En Adzuhan bin Ramli

Guru Penolong

DG44

Ekonomi

B Melayu

PJK

7

En Lim Kim Yau

Guru Penolong

DG41

B.Cina

B.Cina

8

En Mohd Syukur bin Hamin

Guru Penolong

DG41

P.Islam

P.Islam

9

En Mohd Ifzul Hayat bin Ahman

Guru Penolong

DG41

PJK

PJK

10

En Mohd Alfarazi bin Md Saleh

Guru Penolong

DG41

P.Islam

P.Islam

11

Tn Hj Redzuan bin Ansgari

Guru Penolong

DG48

B.Melayu

PJK

B.Melayu

PJK

12

En Zulkafi bin Tasiron

Guru Penolong

DG48

Muzik

P Moral

PSV

Sivik

 

NAMA GURU

GRED

OPSYEN

SUBJEK DIAJAR

13

Pn Azimah binti Mohd Ajis

Guru Penolong

DG41

K.Hidup

B. Melayu

K.Hidup

14

Cik Fatimah binti Othman

Guru Penolong

DG41

TESL

B. Inggeris

15

Pn Hashimah binti Ahmad Zailani

Guru Penolong

DG41

Pengajian Am

Sejarah

16

Cik Haslina binti Ahmad

Guru Penolong

DG41

B.Inggeris

B.Inggeris

Sejarah

17

Pn Haswariah binti Abdul Kadir

Guru Penolong

DG41

Matematik

B. Melayu

Sejarah

18

Cik Koh Ching Ching

Guru Penolong

DG44

Sains

B.Inggeris

19

Pn Law Sie Ping

Guru Penolong

DG44

Geografi

Geografi

20

Pn Lee Lay Yew

Guru  Penolong

DG48

PJK

Peng Cina

PJK

Sivik

21

Pn Lim Bee Lian

Guru Penolong

DG44

PSV

PSV, PMoral

B.Cina

22

Pn Nazifah binti Dimon

Guru Penolong

DG41

P.Agama Islam

P.A.I

23

Pn Noor’ashikin binti Duaris

Guru Penolong

DG48

Biologi

Sains

 

24

Cik Nor Adahana binti Khamis

Guru Penolong

DG41

Sains Sukan

B Melayu

PJK

25

Cik Norani binti Sulaiman

Guru Penolong

DG48

B.Inggeris

P.Seni

26

Pn Normala binti Selamat

Guru Penolong

DG41

Perdagangan

KHidup

27

Pn Nuur Maisarah binti Musa

Guru Penolong

DG41

Matemaik /

Sc  Komp

B. Melayu

Matematik

28

Pn Nur Fadilla binti Musa @ Jaman

Guru Penolong

DG41

B. Melayu

Sejarah

 B. Melayu

Sejarah

29

Cik Rohaidah binti Ishak

Guru Penolong

DG41

K.Hidup

K.Hidup

Geografi

30

Pn Roslina binti Abd Rashid

Guru Penolong

DG48

Matematik

Matematik

31

Pn Samsuri binti Abdul Rahman

Guru Penolong

DG44

K.Hidup

K.Hidup

Geografi

32

Pn Sheow Siew Lee

Guru Penolong

DG44

B.Cina

B.Inggeris

B.Inggeris

33

Cik Siti Fairuz binti Kawid

Guru Penolong

DG41

B.Inggeris

B. Inggeris

34

Pn Siti Khadijah binti Zainal Abidin

Guru Penolong

DG41

Matematik

Biologi

Matematik

35

Cik Siti Rahmah binti Abdullah

Guru Penolong

DG41

Kimia

Sains

36

Pn Teo Lee Ching

Guru Penolong

DG44

Matematik

Matematik

37

Pn Tan Kim Liak

Guru Penolong

DG44

Matematik

Matematik

38

Pn Usha A/P Chundran

Guru Penolong

DG41

PPerniaga

Ekonomi

Sejarah

B.Inggeris

39

Pn Wizana binti Samsuri

Guru Penolong

DG44

Teknologi Maklumat

B.Melayu